Gwarek Korepetycje Opole

Ruszyły zapisy na rok szkolny 2018/2019


Wybierz podstronę:

Business English

Dla kogo
Kurs Business English jest adresowany do osób znających język angielski w stopniu średniozaawansowanym, które ze względu na specyfikę swojej pracy pragną doskonalić ten język, poznawać jego niuanse czy specyficzne słownictwo. Podczas nauki największy nacisk kładziemy na mówienie i poprawne stosowanie specjalistycznych słów oraz zwrotów.
 
Cel
Szkolennie Business English ma na celu rozwinięcie umiejętności komunikowania się, wzbogacenie i utrwalenie słownictwa, poprawne stosowanie struktur gramatycznych, ćwiczenie umiejętności pisania oraz rozumienia ze słuchu.
 
Program
Program nauczania rozpatrywany jest w oparciu o oczekiwania uczestnika oraz jak i jego przełożonych. Czas trwania oraz intensywność kursu dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta. Podążając za nieustannie zmieniającymi się trendami w biznesie, wspólnie tworzymy unikalną tematykę zajęć,
tak,aby w pełni zaspokoić potrzeby i oczekiwania słuchacza. Dzięki precyzyjnie określonym wcześniej obszarom nauki, możemy bliżej przyjrzeć się takim dziedzinom jak: biznes, ekonomia, zarządzanie, marketing, finanse czy reklama.
 
Korzyści
Wśród licznych korzyści, które uzyskasz kończąc to szkolenie, możemy wymienić m.in.: dyplom ukończenia kursu, przełamanie bariery w mówieniu, wzbogacenie słownictwa oraz umiejętność posługiwania się specyficznym dla danej branży językiem, umiejętność słuchania ze zrozumieniem, żywego dyskutowania i negocjowania, prowadzenia prezentacji, spotkań biznesowych i korespondencji biznesowej oraz przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej
w sprawie pracy i umiejętność pisania CV.
 

Korepetycje w Opolu - mapa sal zajęć

Umów się na termin korepetycji lub zajęć