Gwarek Korepetycje Opole

Ruszyły zapisy na rok szkolny 2018/2019


Wybierz podstronę:

O nas

Gwarek Korepetycje to nowoczesna sieć szkół z korepetycjami ze wszystkich przedmiotów i kursami językowymi-stacjonarnymi i online, oraz gabinety: psychologiczny i logopedyczny. To właśnie tu, by nie tracić cennego czasu, możesz podjąć naukę z różnych przedmiotów w jednym miejscu, to tu rodzic w razie kłopotów z dzieckiem, otrzyma pomoc doświadczonego psychologa lub logopedy. Codziennie dokładamy wszelkich starań, by zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług. Doświadczona kadra pedagogiczna, zapewnia ciekawe i wyjątkowe lekcje. 

Szkoła znajduje się w Opolu na dwóch osiedlach: Dambonia i dawnym ZWM (obecnie osiedle AK), gdzie prowadzone są korepetycje oraz stacjonarne kursy językowe. Dzieci w wieku szkolnym oraz młodzież mieszkająca w pobliżu, może sama bezpiecznie dotrzeć na zajęcia prowadzone w szkole.
Sale, w których są prowadzone lekcje, są komfortowe i przestronne. W naszej szkole każdy uczestnik czuje się swobodnie i chętnie przychodzi na zajęcia. 
Poziom i tempo nauczania dostosowane są do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Tematy zajęć dostosowujemy tak, by nauka była jak najbardziej efektywna.
Języki obce w dużej mierze nauczane są autorskim programem, który pozwala szybko i naturalnie przyswajać sobie obce słowa, oraz budować zdania dające możliwość komunikowania się w określonych sytuacjach.
Dzięki e-dziennikowi, rodzice mają pełną kontrolę nad przebiegiem nauki swoich dzieci, mają wgląd do wyników nauczania lub mogą na bierząco sprawdzić listę obecności dziecka na zajęciach.
Korzystanie ze sprzętu multimedialnego, tabletów oraz tablic jest obecnie nieodzownym już elementem nowoczesnego prowadzenia korepetycji nie tylko językowych. 
Lekcje prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli oraz doktorantów.

Już dziś możesz otrzymać swój prezent w postaci książki do nauki j. angielskiego oraz video klikając link: tnij.at/prezentnataliaziajka. Skorzystaj z bezpłatnych testów językowych zamieszczonych na stronie, by określić swój poziom znajomości języka. Zapisz się na darmową lekcję próbną, by przekonać się, że i Ty możesz uczyć się lepiej. Dzięki nowoczesnej technologii możesz uczyć się języka obcego z każdego miejsca na Ziemi, bez wychodzenia z domu. 
 
Dla osób chcących doskonalić swój warsztat językowy oferujemy także specjalistyczne kursy j. angielskiego: Business English, Medical English, Pharmaceutical English oraz indywidualne zajęcia z trenerem.

Wykonujemy również tłumaczenia ustne i pisemne, przysięgłe oraz specjalistyczne. Tłumaczymy filmy, robimy napisy lub dubbing.

W naszej szkole znajdzie się miejsce dla przedszkolaków, studentów oraz dorosłych, tych pracujących i tych na emeryturach. Jesteśmy dla wszystkich tych, którzy pragną lepszego życia.

Serdecznie zapraszam-trener mgr Natalia Ziajka
 
 
 

Korepetycje w Opolu - mapa sal zajęć

Umów się na termin korepetycji lub zajęć