Gwarek Korepetycje Opole

Ruszyły zapisy na rok szkolny 2018/2019


Wybierz podstronę:

Logopeda


Logopeda-mgr Katarzyna Skrzyszowska
 
Od 2011 roku jestem absolwentką filologii polskiej ze specjalizacją komunikacja publiczna oraz podyplomowych studiów „Nauczanie języka polskiego w szkole” na Uniwersytecie Opolskim.
 
W 2013 roku  ukończyłam Podyplomowe Studia Logopedyczne, broniąc pracę dyplomową pod tytułem: „Wzorce wymowy prezentera telewizyjnego”.
 
Od 2011 roku jestem związana z TVP Opole jako dziennikarka oraz prezenterka telewizyjna.
 
Nauczaniem języka polskiego zajmuję się od 2009 roku udzielając korepetycji, a także ucząc w publicznych opolskich szkołach.
 
Doświadczenie w terapii logopedycznej zdobywałam jako logopeda szkolny oraz pracownik ośrodków opieki zdrowotnej. Prowadzę badania i działania praktyczne w zakresie ogólnej diagnozy stanu rozwoju mowy i ogólnej terapii zaburzeń komunikacji. Zajmuję się korygowaniem wad wymowy, usprawnianiem motoryki aparatu mowy, a także profilaktyką i likwidowaniem zaburzeń komunikacji językowej, stymulacją mowy opóźnionej oraz usuwaniem zaburzeń trudności w pisaniu i czytaniu.
 
Spełniam się w roli pedagoga i terapeuty. Praca z dziećmi i młodzieżą sprawia mi dużo radości, co ważne, odnoszę wrażenie, że działa to także w drugą stronę.
 
Interesuję się sztuką wystąpień publicznych oraz mową ciała i komunikacją niewerbalną. W wolnych chwilach uprawiam jogę i jeżdżę na rowerze.  

 
 

Korepetycje w Opolu - mapa sal zajęć

Umów się na termin korepetycji lub zajęć