Gwarek Korepetycje Opole

Ruszyły zapisy na rok szkolny 2018/2019


Wybierz podstronę:

Nauczyciele on-line


Nazywam się Natalia, jestem trenerem języka angielskiego, autorką książki: tnij.at/prezentnataliaziajka oraz bloga, tłumaczem pisemnym, ustnym, audiowizualnym i farmaceutą.

Wybrałam zawód trenera j.angielskiego, ponieważ to moja pasja. Pomagam wyznaczyć cele, wspieram i motywuję do nauki swoich uczniów. Lubię pomagać i dzielić się swoją ogromną wiedzą. Uwielbiam uczyć innych, służyć pomocą oraz inspirować. Oto jest moja misja.

Więcej o mnie przeczytasz na moim blogu klikając tu.
 


Salut! Jestem Kasia. Uczę języka francuskiego. Pracę zawodową rozpoczęłam jeszcze w czasie trwania studiów. Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Opolu, specjalność język francuski oraz studia magisterskie Filologia Romańska na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracuję w szkole publicznej oraz prywatnej. Prowadziłam również zajęcia dla dzieci w przedszkolu. Dzięki temu zdobyłam doświadczenie w pracy z różnymi grupami wiekowymi oraz osobami na różnym poziomie zaawansowania. Uwielbiam swoją pracę i możliwość zarażania innych moją pasją do języka francuskiego. Ponadto jestem szczęśliwą mamą i żoną. Kocham taniec, wspinaczkę skałkową oraz czekoladę z orzechami.


Jestem Marlena, ukończyłam Uniwersytet Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie zdobywając tym samym przygotowanie pedagogiczne niezbędne do nauczania języka francuskiego. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu różnych grup wiekowych na wszystkich poziomach nauczania.
Uczę zarówno najmłodszych, młodzież jak i osoby dorosłe. Przygotowuję do egzaminów maturalnych oraz certyfikatów językowych.
Jestem cierpliwą, wyrozumiałą ale również wymagającą osobą. Nauczanie języka francuskiego traktuję jako pasję. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, starając się jak najlepiej przekazać mu zdobytą wiedzę, nie tylko z zakresu języka, ale również kultury i obyczajów Francji
(które poznałam dzięki licznym wyjazdom do tego jakże pięknego kraju). Każde postępy moich uczniów są dla mnie wielką satysfakcją.
Zależy mi, aby każdą lekcję przeprowadzać w sposób ciekawy i zachęcający mojego słuchacza do dalszych wyzwań językowych ponieważ kreatywność i zaangażowanie to motyw przewodni mojej pracy zawodowej.
W wolnych chwilach interesuję się fotografią oraz szkicem.


Hej! Mam na imię Adrian i jestem nauczycielem języka angielskiego. Nauczanie to moja pasja, uczę już od ponad 10 lat.
Miałem już okazję uczyć nie tylko w Polsce, jako nauczyciel pracowałem również za granicą w Chinach i Wielkiej Brytanii.
Z wykształcenia jestem filologiem, natomiast moje zainteresowania są bardzo szerokie – zaczynając od języków obcych, poprzez archeologię i astronomię, a kończąc na podróżach, sporcie i nowinkach technicznych.
Do każdego ucznia podchodzę w pełni indywidualnie, zajęcia, które prowadzę mogą być zarówno bardzo wymagające jak i wypełnione ciekawostkami lub zabawą.
Jeśli Ty lub Twoje dziecko chcecie rozpocząć wielką przygodę z językiem angielskim – nie mogliście trafić lepiej!


Hello, this is Daniel speaking. Studiowałem  filologię angielską w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych oraz na Uniwersytetach Wrocławskim i Opolskim. Swoją przygodę z nauczaniem zacząłem jeszcze w trakcie studiów. Od tamtego czasu uczę w szkołach językowych, nieustannie doskonaląc swój warsztat językowy.
Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Jestem cierpliwy, ale wymagający. W trakcie lekcji skupiam się na rozwoju wszystkich kompetencji językowych, ze szczególnym naciskiem na konwersacje. W trakcie zajęć dbam o przyjazną atmosferę. Nauczanie daje mi ogromną satysfakcję i wiele powodów do dumy.
W wolnych chwilach angażuje się społecznie i czytam książki historyczne.


Cześć, nazywam się Marek. Pomimo, że na zdjęciu wyglądam bardzo poważnie, to na co dzień jestem miły i chętny do konwersacji w języku angielskim. Chcę podzielić się z Wami swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w zakresie nauczanego języka, a przede wszystkim odpowiedzieć na męczące Was problemy z doborem odpowiedniego słownictwa, zwrotów i wyrażeń. Gramatyka języka angielskiego nie jest taka straszna. Zapraszam do rozmów w języku angielskim.


Hello! Bonjour! ¡Hola!
Mam na imię Paulina, pochodzę z Opola, ale na co dzień od dwóch lat mieszkam, pracuję i studiuję w Hiszpanii. Zanim opuściłam rodzinne miasto, ukończyłam studia I stopnia na kierunku Filologia Romańska, gdzie doskonaliłam się z j. angielskiego i francuskiego. Zauroczona kulturą hiszpańską, uczę również j.hiszpańskiego, opowiadając przy tym jak wygląda codzienne życie w tym kraju. W trakcie lekcji kładę nacisk na praktyczną naukę języka, konwersacje, wymowę oraz wzbogacanie słownictwa danego języka. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Moją wielką pasją jest muzyka oraz podróże – te małe i duże. :) 
 

 

 

Korepetycje w Opolu - mapa sal zajęć

Umów się na termin korepetycji lub zajęć