Gwarek Korepetycje Opole

Ruszyły zapisy na rok szkolny 2018/2019


Wybierz podstronę:

O mnie

Dyrektor-mgr Natalia Ziajka

 

Pomagam w skutecznej nauce języka angielskiego, motywuję do nauki oraz wyznaczam jej cel.

Jestem trenerem języka angielskiego, autorką książki oraz bloga:  tnij.at/prezentnataliaziajka, tłumaczem pisemnym, ustnym, audiowizualnym i farmaceutą.

Wybrałam zawód trenera j. angielskiego, ponieważ to moja pasja. Pomagam wyznaczyć cele, wspieram i motywuję do nauki swoich uczniów. Lubię pomagać i dzielić się swoją ogromną wiedzą. Uwielbiam uczyć innych, służyć pomocą oraz inspirować. Oto jest moja misja.
 

Moja przygoda z nauczaniem j. angielskiego zaczęła się w 2004 r. w trakcie trwania studiów na PWSZ w Nysie. Jestem absolwentką WSF we Wrocławiu, gdzie obroniłam dyplom magistra w dziedzinie językoznawstwa korpusowego, zapożyczeń, translatoryki i leksykografii. Ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Opolskim na kierunku tłumaczeń ustnych i pisemnych, przygotowujących do państwowego egzaminu na tłumacza przysięgłego. Ukończyłam również studia podyplomowe w Warszawie na Uniwersytecie SWPS na kierunku tłumaczenia audiowizualne. Jestem członkiem STAW. Przez 5 lat pracowałam w prywatnej szkole językowej, gdzie uczyłam dzieci w różnym wieku oraz osoby dorosłe. Nauczaniem zajmuję się do dziś, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje, dzięki czemu odniosłam tak spektakularny sukces zawodowy.
 

Przez 10 lat pracowałam w aptece, jako farmaceuta, pełniąc również funkcję kierownika kosmetyków. Tam nabrałam umiejętności pracy z ludźmi (pacjentami), w zespole oraz pracy w trudnych warunkach pod wpływem stresu. W aptece nauczyłam się odpowiedzialności i dokładności. Swoją karierę w tym obszarze zakończyłam w 2014 r., by w pełni móc realizować się jako lektor i tłumacz j. angielskiego. Jestem założycielem sieci prywatnych szkół - Gwarek Korepetycje.
 

Nauczałam j. angielskiego m.in.: dzieci w wieku 2 lat, dzieci ze szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, studiów, dorosłych i seniorów. Prowadziłam kursy dla osób bezrobotnych, uczyłam j. angielskiego metodą Callana, Helen Doron, przygotowywałam do egzaminów, np. olimpiad, FCE lub TOEIC, prowadziłam kursy Business English, Medical English, kursy przygotowujące do wyjazdu za granicę lub do rozmowy o pracę.
 

Prowadziłam kursy: grupowe, indywidualne oraz kursy on-line. W swojej pracy kładę nacisk na praktyczną naukę języka, konwersacje, nowatorskie pomysły, tworząc indywidualny program nauczania oraz unikalne lekcje.  Jako trener j. angielskiego pomagam w wyznaczaniu celów i monitoruję cykl postępów. Motywuję ucznia tak, by osiągnął sukces.

 

Wyszkoliłam już ponad 1000 osób.Zapraszam serdecznie na wspólną przygodę z j. angielskim-mgr Natalia Ziajka

 

Korepetycje w Opolu - mapa sal zajęć

Umów się na termin korepetycji lub zajęć